Tramtadadá

Přidáno 8.srpna 2012 by Merijel

Volejte sláva, konečně hotovo ^3^


Merijel :)

Progresky, tužky a spoustu papíru

Přidáno 8.srpna 2012 by Merijel

Po delší době se vracím ke kreslení, sice vždy jen tak na skok ale jsem spokojena :) No prázdniny jsou za půlkou a já si to neskutečně užívám, sjezdila jsem se svou láskou snad všechny fesťáky, bylaq na raftu, i na víkendu na chatě, na tour de beer a ještě mnohem víc, ale to je vedlejší. Když sem měla chvilku pokusila jsem se kreslit kupodivu se mi dařilo! Tak trochu náhodou jsou znovuobjevila progresky. Moje milá sestřička si je koupila a já jakoby nic jsem si je pučila a skusila si něco nakreslit a byla jsem mile překvapena. A tak moc se mi to zalíbilo, že jsem si další den zašla koupit hned větší balení :D
Merijel :)


Kresleno podle předlohy, z enigmy

To byl právě ten první pokus :)


Takovej nápad...

Enejet, moje postavička :)

Ještě jedna z Intru

Já a mé zápasení z webem atd...

Přidáno 25.dubna 2012 by Merijel

Takže, ano opět se pokouším uvést do pořádného chodu tyhle stránky, není to nic lehkého :D aspoň pro mě.... Ale to není podstatné, teď abych se přiznala toho moc nedělám co se týče kreslení ( jinak makám jako šroubek ) mám takové to období sucha. Mezi takové novější zprávy patří to, že jsem začala zkoušet kreslení v počítači přes program Paint tool Sai. Takže se učím dělat s tabletem a marně se snažím napodobit něco, co se blíží preciznosti :)
Merijel :)

Velké kreslířské umění

Přidáno 25.dubna 2012 by Merijel

Aby jste viděli, o co se ve své kreslířcké kariéře pokouším já, házím do plasu pár svých kreseb, snad potěší :) a začneme od toho nejlepšího :D  Tady je moje poslední veledílo, formát A2 do Intrácké soutěže, dělal sem na tom celej tejden a jsem na sebe náležitě pyšná ^3^

  Tohle je moje první malba, není dokončená a v blízké době asi ani nebude, jelikož vysí pěkně zarámovaná


  Obrázek písničky s věčně nedodělanou rukou

  Můj první obrázek, přísahám, že jsem ho neobkreslila!

Velké kreslířské umění

Přidáno 25.dubna 2012 by Merijel

Tohle je malinkatá série obrázků kreslených v počítači. Prosím berte ohledy, že jsem úplný začátečník a že mi to zatím fakt moc nejde -____-"

  Zatím moje největší a nejpovedenější dílo, také mi zabralo týdenní příděl času... Jsem na to pyšná a to i přes všechny chyby, na svou první velkou prvotinu prostě musím být HRDA!
  Druhé dílko, no... dopadlo to tak příšerně, že jsem tomu v Picasu musela přidat sytost a aspoň ten rámeček -.-"
  Jedna rychlovka po škole, nevěnovala sem tomu víc jak 2 hoďky
  Tohle je jeden z mých prvních výtvorů. Opravdu ještě nezkušená jsem ani nedělala vrstvy o_O proto to vypadá tak.. jak to vypadá!